GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lozana, Zvicër Janjevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 1 orë, 46 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:01JanjevëStacioni Janjevë

Lipjan Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 1 minuta
Çmimi total: 100
1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Janjeva-TursPritja: 2 orë, 16 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:31JanjevëStacioni Janjevë

Janjeva-Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 31 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.