GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00LozanaStacioni Lozana

11:59GjilanStacioni Gjilan

Arditi Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00LozanaStacioni Lozana

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 40 minuta
3

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:54GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100
1

12:00LozanaStacioni Lozana

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Turist Kosova E Re
90€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 30 minuta
3

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

07:15GjilanStacioni Gjilan

Bleri Travel
2.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 15 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:00LozanaStacioni Lozana

11:59PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 1 orë, 11 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 9 minuta
Çmimi total: 100
1

12:00LozanaStacioni Lozana

11:59FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 41 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:29GjilanStacioni Gjilan

Arbeni Tours
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.