GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga LLugë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:07LLugëStacioni LLugë

18:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 18 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25LipjanStacioni Lipjan

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
1

18:07LLugëStacioni LLugë

18:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 18 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:18LipjanStacioni Lipjan

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.