GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë LLugë, Kosovë

1

08:15LipjanStacioni Lipjan

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: VllazrimiPritja: 18 minuta
3

08:55PrishtinëStacioni Prishtinë

09:30LLugëStacioni LLugë

Vllazrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1
1

11:03LipjanStacioni Lipjan

11:28PrishtinëStacioni Prishtinë

Shala Trans
?€
2
Ndërrim në: VllazrimiPritja: 17 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20LLugëStacioni LLugë

Vllazrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

11:05LipjanStacioni Lipjan

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: VllazrimiPritja: 18 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20LLugëStacioni LLugë

Vllazrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.