GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga LLugë, Kosovë Kaçibeg, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:05Prishtinë

16:40LLugëStacioni LLugë

16:43KaçibegStacioni Kaçibeg

16:57Shajkofc

Vllazrimi
?€

19:05Prishtinë

19:40LLugëStacioni LLugë

19:43KaçibegStacioni Kaçibeg

19:57Shajkofc

Vllazrimi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:07LLugëStacioni LLugë

18:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€
2
Ndërrim në: VllazrimiPritja: 23 minuta
3

19:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:43KaçibegStacioni Kaçibeg

Vllazrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.