GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:18LezhëStacioni Lezhë

12:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortalet
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 12
1

11:30LezhëStacioni Lezhë

12:33TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 27 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 12
1

11:30LezhëStacioni Lezhë

13:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
250Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 27 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
1

11:37LezhëStacioni Lezhë

12:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 53 minuta
Çmimi total: 12
1

11:40LezhëStacioni Lezhë

12:43TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 12
1

12:37LezhëStacioni Lezhë

13:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 50 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 23 minuta
Çmimi total: 12
1

12:48LezhëStacioni Lezhë

13:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 12
1

16:36LezhëStacioni Lezhë

17:39TiranëStacioni Tiranë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 51 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 12
1

16:48LezhëStacioni Lezhë

17:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 12
1

16:53LezhëStacioni Lezhë

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 34 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.