GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjirokastër, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

17:10TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
12€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 50 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 3 minuta
1

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
12€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 20 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 33 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.