GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Rozenhajm, Gjermani Lezhë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00LezhëStacioni Lezhë

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 1 orë
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 33 minuta
Çmimi total: 90
1

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 2 orë
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 33 minuta
Çmimi total: 90
1

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00ShkodërStacioni Shkodër

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 47 minuta
3

17:47ShkodërStacioni Shkodër

18:30LezhëStacioni Lezhë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.