GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:50KumanovëStacioni Kumanovë

15:22ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 38 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 9
1

15:00KumanovëStacioni Kumanovë

15:32ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 28 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.