GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kukës, Shqipëri Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00KukësStacioni Kukës

08:30PrizrenStacioni Prizren

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Çmimi total: 24

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.