GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Madhe, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:32Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 36 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

17:38Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

18:00PrizrenStacioni Prizren

Emra
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.