GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kranë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:40KranëStacioni Kranë

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40KranëStacioni Kranë

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 29 minuta
3

20:09DurrësStacioni Durrës

21:10TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
1

15:40KranëStacioni Kranë

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 40 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:58TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Çmimi total: 50 Lekë
1

15:40KranëStacioni Kranë

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 29 minuta
3

19:06LushnjeStacioni Lushnje

21:10TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.