GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koshare, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:56KoshareStacioni Koshare

15:05FerizajStacioni Ferizaj

Goni Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 55 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

15:06KoshareStacioni Koshare

15:15FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 45 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

15:26KoshareStacioni Koshare

15:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 25 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.