GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koplik, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00KoplikStacioni Koplik

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
500Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.