GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Koplik, Shqipëri

1

09:00BeratStacioni Berat

11:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:13KoplikStacioni Koplik

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

09:00BeratStacioni Berat

11:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Kopliku ShpkPritja: 45 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:13KoplikStacioni Koplik

Kopliku Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

09:30BeratStacioni Berat

11:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:13KoplikStacioni Koplik

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

09:30BeratStacioni Berat

11:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Kopliku ShpkPritja: 15 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

14:13KoplikStacioni Koplik

Kopliku Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

10:00BeratStacioni Berat

12:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Kopliku ShpkPritja: 45 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:13KoplikStacioni Koplik

Kopliku Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

10:30BeratStacioni Berat

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: Kopliku ShpkPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:13KoplikStacioni Koplik

Kopliku Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.