GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Konispol, Shqipëri Mbrostar, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KonispolStacioni Konispol

18:05MbrostarStacioni Mbrostar

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

14:00KonispolStacioni Konispol

14:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 15 minuta

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:32MbrostarStacioni Mbrostar

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.