GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Konispol, Shqipëri Lumth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KonispolStacioni Konispol

18:18LumthStacioni Lumth

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00KonispolStacioni Konispol

14:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 15 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:45LumthStacioni Lumth

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

14:00KonispolStacioni Konispol

14:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 15 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:45LumthStacioni Lumth

Sharka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

15:00KonispolStacioni Konispol

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:27LumthStacioni Lumth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.