GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:13KamëzStacioni Kamëz

13:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 29 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

14:13KamëzStacioni Kamëz

14:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 29 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Tirana Metropol
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

14:13KamëzStacioni Kamëz

14:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 29 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Tirana Metropol
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

15:13KamëzStacioni Kamëz

15:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 29 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

16:13KamëzStacioni Kamëz

16:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 29 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.