GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kakavijë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

12:15TiranëStacioni Tiranë

12:41DurrësStacioni Durrës

Lentin 2015
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.