GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00KaçanikStacioni Kaçanik

05:30UlqinStacioni Ulqin

Cufa-Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KaçanikStacioni Kaçanik

07:36PrishtinëStacioni Prishtinë

N.T.Sh Beka
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 24 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15
1

14:43KaçanikStacioni Kaçanik

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 4 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

18:53KaçanikStacioni Kaçanik

20:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 54 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.