GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Junik, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00JunikStacioni Junik

14:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
2.29€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 18 minuta
3

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.