GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Junik, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

14:30JunikStacioni Junik

15:07PejëStacioni Pejë

Erion Tours
0.8€
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 13 minuta

15:20PejëStacioni Pejë

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bashkimi Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë

15:00JunikStacioni Junik

15:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
Ndërrim në: BlediPritja: 11 minuta

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

15:00JunikStacioni Junik

15:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
2.29€
Ndërrim në: BlediPritja: 18 minuta

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

16:30JunikStacioni Junik

17:12GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
?€
Ndërrim në: EdonisiPritja: 18 minuta

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Edonisi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

17:00JunikStacioni Junik

17:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 11 minuta

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

17:00JunikStacioni Junik

17:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
2.29€
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 18 minuta

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.