GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Junik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 10 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:27JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 1
1

11:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 15 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:52JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.