GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Jorgucat, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:36JorgucatStacioni Jorgucat

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

18:25LushnjeStacioni Lushnje

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
1

15:36JorgucatStacioni Jorgucat

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

18:25LushnjeStacioni Lushnje

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
1

16:03JorgucatStacioni Jorgucat

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 18 minuta
3

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.