GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

15:00HimarëStacioni Himarë

18:10TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
14€
Ndërrim në: Linda 80
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 13km

19:00TiranëTerminali Lindor

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.