GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Korint, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:15Palasë

16:30HimarëStacioni Himarë

01:25KorintStacioni Korint

02:25Athinë

Ruci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

15:00HimarëStacioni Himarë

16:10VlorëStacioni Vlorë

Olgeno Travel & Tours
7€
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 20 minuta

16:30VlorëStacioni Vlorë

01:20KorintStacioni Korint

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 20 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.