GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Korint, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:26SukthStacioni Sukth

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

01:20KorintStacioni Korint

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 54 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.