GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Athinë, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00HimarëStacioni Himarë

15:00VlorëStacioni Vlorë

Boraku
12€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

02:20AthinëStacioni Athinë

Ruci Tours
30€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 20 minuta
Çmimi total: 42
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.