GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Grilë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Koplik

15:14GrilëStacioni Grilë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

15:45Koplik

15:59GrilëStacioni Grilë

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

17:00Hani Hotit

17:34GrilëStacioni Grilë

19:33TiranëStacioni Tiranë

Iridest Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:59GrilëStacioni Grilë

16:12ShkodërStacioni Shkodër

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

16:30ShkodërStacioni Shkodër

18:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.