GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:14GostivarStacioni Gostivar

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Çmimi total: 8
1

14:15GostivarStacioni Gostivar

15:21ShkupStacioni Shkup

Euroturist
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 39 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 8
1

14:30GostivarStacioni Gostivar

15:36ShkupStacioni Shkup

Euroturist
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 24 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 8
1

14:33GostivarStacioni Gostivar

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 8
1

14:33GostivarStacioni Gostivar

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.