GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Olten, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:44GostivarStacioni Gostivar

21:50ShkupStacioni Shkup

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 40 minuta
3

22:30ShkupStacioni Shkup

20:00OltenStacioni Olten

Durmo Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 16 minuta
1

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 36 minuta
3

22:30ShkupStacioni Shkup

20:00OltenStacioni Olten

Durmo Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 12 minuta
1

20:59GostivarStacioni Gostivar

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 25 minuta
3

22:30ShkupStacioni Shkup

20:00OltenStacioni Olten

Durmo Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.