GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Kaçanik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:14GostivarStacioni Gostivar

13:39TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

14:00TetovëStacioni Tetovë

14:43KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

13:20GostivarStacioni Gostivar

13:45TetovëStacioni Tetovë

Ido Tours
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 15 minuta
3

14:00TetovëStacioni Tetovë

14:43KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

14:44GostivarStacioni Gostivar

15:09TetovëStacioni Tetovë

Chikri Trejd
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:13KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

14:45GostivarStacioni Gostivar

15:10TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 20 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:13KaçanikStacioni Kaçanik

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.