GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjirokastër, Shqipëri Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

12:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 30 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:11StrugëStacioni Strugë

Eurobus
18€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 12
1

09:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

12:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 30 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:04StrugëStacioni Strugë

Eurobus
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.