GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30GjilanStacioni Gjilan

13:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 16 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.