GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30GjilanStacioni Gjilan

10:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Amiri
2.5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 21 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 6.5
1

14:10GjilanStacioni Gjilan

15:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 26 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
Çmimi total: 6.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.