GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Romë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 1 orë, 50 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

02:00RomëStacioni Romë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~11 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.