GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
5€
2
Ndërrim në: Toni TursPritja: 9 minuta
3

20:10PrishtinëStacioni Prishtinë

21:05PodujevëStacioni Podujevë

Toni Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
5€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 19 minuta
3

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:15PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
5€
2
Ndërrim në: Metehia TuristPritja: 19 minuta
3

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:15PodujevëStacioni Podujevë

Metehia Turist
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
2
Ndërrim në: MetiPritja: 9 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:35PodujevëStacioni Podujevë

Meti
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 9 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:35PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
2
Ndërrim në: Batllava ToursPritja: 19 minuta
3

20:50PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PodujevëStacioni Podujevë

Batllava Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.