GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:40GjakovëStacioni Gjakovë

10:34PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
2
Ndërrim në: Albtrans International ShpkPritja: 11 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:45KukësStacioni Kukës

Albtrans International Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.