GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Jabllanicë e Madhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:47PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

14:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 3
1

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:47PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 3
1

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:47PejëStacioni Pejë

Gentonisi
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 3
1

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 11 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

19:00Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:47PejëStacioni Pejë

Edi Tours
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

19:00PejëStacioni Pejë

19:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.