GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Jabllanicë e Madhe, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

07:45PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

07:15Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

07:45PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

09:00Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

09:30PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

10:32GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

09:00Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

09:30PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

10:32GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

10:20Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

10:50PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: GentonisiPritja: 10 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gentonisi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3
1

11:50Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

12:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

13:17GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3
1

13:50Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

14:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Travel Agency "Dreni"Pritja: 10 minuta
3

14:30PejëStacioni Pejë

15:17GjakovëStacioni Gjakovë

Travel Agency "Dreni"
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3
1

15:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

16:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 15 minuta
3

16:15PejëStacioni Pejë

17:02GjakovëStacioni Gjakovë

Mendi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

17:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

18:02GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30Jabllanicë e MadheStacioni Jabllanicë e Madhe

17:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

18:02GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.