GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:24PrizrenStacioni Prizren

Kasumi
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 6 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 15 minuta
Çmimi total: 20
1

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 36 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.