GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Amstetten, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:00AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 44 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 15 minuta
Çmimi total: 55
1

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 36 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 30 minuta
Çmimi total: 53
1

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 14 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 45 minuta
Çmimi total: 55
1

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 44 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 15 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.