GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Amstetten, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani
1.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 25 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 15 minuta
Çmimi total: 51.5
1

17:15FerizajStacioni Ferizaj

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë
Çmimi total: 51.5
1

18:10FerizajStacioni Ferizaj

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 19 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 4 minuta
Çmimi total: 50
1

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 40 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15AmstettenStacioni Amstetten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 30 minuta
Çmimi total: 51

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.