GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fyrth, Gjermani Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30FyrthStacioni Fyrth

13:00ShkupStacioni Shkup

16:30Strugë

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30FyrthStacioni Fyrth

14:00TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Eko TursPritja: 25 minuta
3

14:25TetovëStacioni Tetovë

15:06ShkupStacioni Shkup

Eko Turs
120den
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.