GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: Toni TursPritja: 10 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PodujevëStacioni Podujevë

Toni Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1
1

12:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: Toni TursPritja: 10 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PodujevëStacioni Podujevë

Toni Turs
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.