GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
?€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 10 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:10KukësStacioni Kukës

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.