GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fush Mamurras, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:05Fush MamurrasStacioni Fush Mamurras

19:46TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 180 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.