GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

23:00FerizajStacioni Ferizaj

05:30UlqinStacioni Ulqin

Cufa-Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:30FerizajStacioni Ferizaj

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.