GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00ErsekëStacioni Ersekë

11:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
200Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 57 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

14:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00ErsekëStacioni Ersekë

11:48DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 57 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

14:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.