GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Peqin, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30ErsekëStacioni Ersekë

17:18PeqinStacioni Peqin

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00ErsekëStacioni Ersekë

17:48PeqinStacioni Peqin

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00ErsekëStacioni Ersekë

13:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 30 minuta
3

14:23KorçëStacioni Korçë

17:18PeqinStacioni Peqin

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

13:30ErsekëStacioni Ersekë

14:23KorçëStacioni Korçë

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

14:53KorçëStacioni Korçë

17:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
1

13:30ErsekëStacioni Ersekë

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.